Svijany Cup 2018 - VÝSLEDKY

O Víkendu 24.2. 2018 proběhl úspěšně druhý ročník Svijany Cup 2018, u nás na Přírodní sáňkařské dráze ve Smržovce. 

Výsledky: ZÁVODNÍ

#
Příjmení Jméno Klub st. č. Ročník Oficiální čas Ztráta 1. 2.
1. KOŘÍNEK Jan Liberec #17 1980 00:00:37.47   00:00:38.27 00:00:37.47
2. HYMAN Ondřej TJ Saně Smržovka #20 1986 00:00:38.06 +00:00:00.59 00:00:40.37 00:00:38.06
3. MUŽÍČEK Oskar Sokol J #16 1955 00:00:40.89 +00:00:03.42 00:00:41.56 00:00:40.89
4. VLČEK Ladislav Liberec #15 1955 00:00:41.47 +00:00:04.00 00:00:43.09 00:00:41.47
5. JIŘIČKO Petr Nová Ves n. Nisou #30 1953 00:00:41.59 +00:00:04.12 00:00:41.59 00:00:42.48
6. BITMAN Jan   #14 1981 00:00:42.86 +00:00:05.39 00:00:44.31 00:00:42.86
7. ŘÍHA Martin Dukla Liberec #33 1978 00:00:44.67 +00:00:07.20 00:00:44.67 00:00:44.99
8. JÍRA Luboš Sáňkařský klub Petlery #11 1968 00:00:45.41 +00:00:07.94 00:00:45.41  
9. HAINC Jan Rychlá Praha #36 1991 00:00:46.03 +00:00:08.56 00:00:50.41 00:00:46.03
10. KOHOUTEK Jan Spartak Smržovka #2 1971 00:00:46.24 +00:00:08.77 00:00:51.97 00:00:46.24
11. ŠVARC Stanislav Loko České Budějovice #42 1949 00:00:47.54 +00:00:10.07 00:01:23.38 00:00:47.54
12. PERUN Tomáš TJ Dukla Liberec #26 1982 00:00:47.82 +00:00:10.35 00:00:58.34 00:00:47.82
13. BÁRTOVÁ Tereza Dukla Liberec #27 1999 00:00:49.25 +00:00:11.78 00:00:50.90 00:00:49.25
14. POKORNÝ Kryštof TJ Jiskra Jeseník #21 2000 00:00:52.24 +00:00:14.77 00:00:52.24 00:01:04.25
15. BALEJ Vít Spartak Smržovka #1 1979 00:00:52.81 +00:00:15.34 00:00:58.15 00:00:52.81
16. NOVÝ Jiří Praha #22 1966 00:00:53.31 +00:00:15.84 00:00:54.94 00:00:53.31
17. VRBA Petr TJ Jiskra Jeseník #60 1954 00:00:53.36 +00:00:15.89 00:00:58.19 00:00:53.36
18. BARTÁK Petr TJ Spartak Klášterec #45 1978 00:00:53.49 +00:00:16.02 00:00:54.55 00:00:53.49
19. MAYER Stanislav Liberec #47 1955 00:00:53.86 +00:00:16.39 00:00:56.43 00:00:53.86
20. VAVERA Luboš Praha #49 1970 00:00:54.36 +00:00:16.89 00:00:54.36 00:00:55.08
21. BARTÁK Marek TJ Spartak Klášterec #44 1974 00:00:55.19 +00:00:17.72 00:00:55.19 00:00:54.92
22. JANTRŮČEK Jindřich TJ Jiskra Jeseník #18 2003 00:00:55.63 +00:00:18.16 00:00:55.63 00:01:13.50
23. ŠESTÁK Zdeněk   #43 1973 00:01:01.12 +00:00:23.65 00:01:01.12 00:01:03.88
24. HURYCH Josef Rychlá Praha #37 1994 00:01:04.20 +00:00:26.73 00:01:06.29 00:01:04.20
25. VONDRA Jan Sáňkařský klub Petlery #7 1961 00:01:05.02 +00:00:27.55 00:01:07.20 00:01:05.02
26. VIZINGR Michaela Rychlá Praha #35 1990 00:01:09.95 +00:00:32.48 00:01:09.95 00:01:13.09
27. LEIS Petr Sáňkařský klub Petlery #10 1986 00:01:14.26 +00:00:36.79 00:01:14.26 00:01:23.88
28. BENEŠ Michal   #41 1980 00:01:17.16 +00:00:39.69 00:01:22.99 00:01:17.16
  REJNART Karel Jablonec nad Nisou #25 2002 00:00:00.00      
  PÖTSCH Detlef Liberec - Textilana #48 1942 00:00:00.00      

 

 

Výsledky: MUŽI TURISTICKÁ

# Příjmení Jméno Klub st. č. Ročník Oficiální čas Ztráta 1. 2.
1. HOTOVEC Marek Spartak Smržovka #3   00:00:51.97   00:00:52.86 00:00:51.97
2. KUNÁSEK Luboš   #38 1957 00:00:59.85 +00:00:07.88 00:01:02.15 00:00:59.85
3. HAŠEK Tomáš Spartak Smržovka #24 1998 00:00:59.95 +00:00:07.98 00:01:00.44 00:00:59.95
4. SEDLÁK Jan Izoprosper #39 1982 00:01:01.38 +00:00:09.41 00:01:05.43 00:01:01.38
5. MIZERA Tomáš Smržovka #51 1970 00:01:01.73 +00:00:09.76 00:01:10.27 00:01:01.73
6. DUŠEK Jiří   #32 1985 00:01:03.12 +00:00:11.15 00:01:03.57 00:01:03.12
7. RÝDL David TJ Dukla Liberec #28 1996 00:01:06.40 +00:00:14.43 00:01:08.96 00:01:06.40
8. ŠVADLENA Jakub   #50 2002 00:01:21.27 +00:00:29.30 00:01:21.27  
9. KRYKORKA Pavel   #13 1970 00:01:25.06 +00:00:33.09 00:01:35.88 00:01:25.06
10. PŠENKO Marek Mazekalvlkakočičkovi #34 1977 00:01:41.48 +00:00:49.51 00:01:41.48  
  OLAH Jan Sáňkařský klub Petlery #5 1982 00:00:00.00      
  KUBÁČEK Josef Nová Ves n. Nisou #31 1950 00:00:00.00      

 

 

Výsledky: ŽENY

# Příjmení Jméno Klub st. č. Ročník Oficiální čas Ztráta 1. 2.
1. HÁJKOVÁ Barbora TJ Jiskra Jeseník #40 1988 00:00:51.49   00:00:51.49 00:00:52.21
2. KOLMANOVÁ Michaela   #4 1972 00:00:55.46 +00:00:03.97 00:00:56.67 00:00:55.46
3. VEREŠOVÁ Jitka Smržovka #23 1955 00:00:55.48 +00:00:03.99 00:01:02.70 00:00:55.48
4. TRIBUČKOVÁ Dagmar   #12 1952 00:00:56.42 +00:00:04.93 00:00:58.51 00:00:56.42
5. VONDROVÁ Irena Sáňkařský klub Petlery #9 1962 00:01:07.75 +00:00:16.26 00:01:33.99 00:01:07.75
6. MAYEROVÁ Radka Liberec #46 1966 00:01:10.04 +00:00:18.55 00:01:27.81 00:01:10.04
7. HUTNÍKOVÁ Šárka Sáňkařský klub Petlery #6 1983 00:01:13.42 +00:00:21.93 00:01:34.31 00:01:13.42
8. DIETLOVÁ Marcela Sáňkařský klub Petlery #19 1984 00:01:22.61 +00:00:31.12 00:01:33.76 00:01:22.61
9. JÍROVÁ Hana Sáňkařský klub Petlery #8 1972 00:01:34.82 +00:00:43.33 00:01:34.82  

 

 

Výsledky: DRUŽSTVA

1. DŮCHODCI - 00:03:13
# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1. Vlček Ladislav #15 M 00:00:41.47
2. Jiřičko Petr #30 M 00:00:41.59
3. Verešová Jitka #23 F 00:00:55.48
4. Tribučková Dagmar #12 F 00:00:56.42
2. ŠÉFOVÉ - 00:03:24
# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1. Kohoutek Jan #2 M 00:00:46.24
2. Hotovec Marek #3 M 00:00:51.97
3. Balej Vít #1 M 00:00:52.81
4. Kolmanová Michaela #4 F 00:00:55.46
3. RYCHLÁ PRAHA - 00:03:53
# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1. Hainc Jan #36 M 00:00:46.03
2. Vavera Luboš #49 M 00:00:54.36
3. Hurych Josef #37 M 00:01:04.20
4. Vizingr Michaela #35 M 00:01:09.95

 

Naši partneři

 

  • svijany erb logo 1440x1440


  • Sportuj s Námi CZ


  • Česká unie sportu
    ...